top of page

«В пошуках "Квітки здоров’я"»

5 лютого 2021 року в дитячому садку № 42 «Чайка» в середній групі пройшло заняття з фізичної культури з елементами валеології «В пошуках "Квітки здоров’я"»











.

На початку заняття малюки стали в коло і побажали один одному здоров’я, передаючи м’ячик і звертаючись ввічливо за ім’ям.

В ході заняття дошкільнята шукали «Квітку здоров’я», долаючи перешкоди: виконували загальнорозвиваючі вправи з м’ячиками Су-Джок, музично пальчикову гру-масаж «М’ячик-їжачок», перелазили через колоду, ходили по вузькій стежці, стрибали через купинки.

До дітей завітала дівчинка Вітамінка, яка розповіла про значення вітамінів для організму людини:

Щоб росли міцними й дужими, До хвороб були байдужими.

За театральною ширмою з’явився зайчик із казкового лісу, який подарував цілий кошик ромашок з ароматом часнику.

Фізкультурне заняття з елементами валеології - це оригінальна форма роботи, спрямована на розвиток рухових умінь і навичок і формуванню у дітей уявлень про здоровий спосіб життя.

 
 
 

Комментарии


© Сайт створено на Wix.com

2020

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
bottom of page