top of page

Зиму проводжаємо. Весну зузстрічаємо!

Зима з весною зустрічаються,

Зима з Весною сперечаються,

Кому йти, кому вертатися,

Кожен хоче з них зостатися.


У народному українському побуті свято Стрітення здавна символізує зустріч зими з весною. Кажуть, що «у цей день зима весну зустрічає, заморозити її хоче та лише сама від цього ходіння страждає». 15 лютого в закладі дошкільної освіти (ясла-садку) комбінованого типу №32 «Лісова казка» відбулася розвага «Весно-чарівнице, кличемо тебе!»

До малят завітали Зима-чарівниця з красунею Весною та організовували ігри-розваги, змагання, під час яких діти демонстрували свою спритність і винахідливість. Яскраве, веселе свято супроводжувалось веселими піснями, хороводами. Діти співали свої веснянки, закликали весну. Зима - чарівниця віддала чарівні ключі Весні для її царювання і тепла на землі.

Ведуча-господиня пригадала про звичай випікання пташок «жайворонків». Люди вірили, що птахи на своїх крилах приносять з далекого краю Весну, проганяють холодну Зиму. Цікавим моментом було для дітей пригощання смаколиками у вигляді жайворонків.

Свято Стрітення подарувало дітям гарний настрій, задоволення та позитивні емоції.









 
 
 

Комментарии


© Сайт створено на Wix.com

2020

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
bottom of page