top of page

ЛІТО, РАНОК, ТЕПЛЕ СОНЕЧКО, ВЕСЕЛА ДІТВОРА.


Сьогодні ранкова гімнастика в ЗДО №32 «Лісова казка» відбулася разом з «Сонячними промінчиками». До дітлахів завітало Сонечко і подарувало свої теплі промінчики. Разом провели цікаву гімнастку, адже влітку діти загартовуються, набираються сил на новий навчальний рік.









 
 
 

Комментарии


© Сайт створено на Wix.com

2020

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
bottom of page