top of page

«Мій рідний край, моя країна!»

20 серпня урочисто пройшло святкування до Дня Незалежності в закладі дошкільної освіти № 42 «Чайка».

Розпочали свято з виконання Державного Гімну України, який надав урочистості. Кожна дитина відчула себе справжнім, хоч і «маленьким», патріотом своєї держави. Свято було радісним, цікавим, гомінким, бо дітлахи зустрічалися зі славетним Козаком, який навчив танцювати гопака, варити юшку, а Господиня вчила вишивати рушнички.

Це свято додало нам усім сил і творчих здобутків в ім`я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Від усієї душі бажаємо усім миру, міцного здоров`я, добробуту, звершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України!







 
 
 

Комментарии


© Сайт створено на Wix.com

2020

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
bottom of page