top of page

Тиждень безпеки дитини в дитячому садку №42 «Чайка»

З 18 по 22 жовтня 2021р в закладі дошкільної освіти № 42 «Чайка» пройшов тиждень безпеки дитини, головною метою якого було накопичення знань та навичок у дошкільнят безпечної поведінки в домашніх умовах, на вулиці.

Під час проведення тижня безпеки в усіх вікових групах проведені різні форми роботи з дітьми. Тренінг для дітей «Телефонна розмова», в ході якого малюки закріпили номера екстрених служб 101,102,103,104. Дошкільнята разом із вихователями розглядали проблемні ситуації «Я вдома сам», «Знайди свою маму»; читали художню літературу «Хто найважливіший на вулиці?», «Чому свинка захворіла?». З метою дбайливого ставлення до особистого здоров`я проведені бесіди «Бачив я не раз, як вмикає мама газ!», «Лежать у столі виделки, шило і ножі», «Ох і любить наш Антошка вийти на балкон!..». Проведені настільні дидактичні ігри «Небезпечна гра», «Для чого цей предмет?» з метою ознайомлення малюків із небезпекою, яку несуть побутові прилади, ліки. Цікаво пройшов настільний театр «Небезпечні іменини».









 
 
 

Комментарии


© Сайт створено на Wix.com

2020

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
bottom of page